Forum o imionach
Imiona dla chomika - Wersja do druku

+- Forum o imionach (http://www.gabusia.pl)
+-- Dział: Jakie imię wybrać? (http://www.gabusia.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Imiona dla zwierząt (http://www.gabusia.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Imiona dla chomika (/showthread.php?tid=1212)



Imiona dla chomika - Igiełka - 01-07-2014

Witam.
Ponieważ mam chomiki i je uwielbiam
[Obrazek: blog_yl_3084294_3352971_tr_chomik21.gif]

a wiele osób ma problemy z imionami dla kochanych chomików może lista imion którą znalazłam na blogu: koffane-chomiki.blog.onet.pl
Mam nadzieję, że autorka bloga wybaczy, w końcu chomiki są najważniejsze!

[Obrazek: blog_yl_3084294_3352971_tr_chomik12.gif]

Spis imion dla chomików:

Witam.
Ponieważ mam chomiki i je uwielbiam http://www.gabusia.pl/images/smilies/angel.gif

a wiele osób ma problemy z imionami dla kochanych chomików może lista imion którą znalazłam na blogu: koffane-chomiki.blog.onet.pl
Mam nadzieję, że autorka bloga wybaczy, w końcu chomiki są najważniejsze!

Spis imion dla chomików:

A
Imiona dla samiczki chomika:
Ada, Alga, Arka, Amfa, Arwena, Aida, Agrafka, Ayla, Ami, Andromeda,Alma, Alka, Ana, Ayah, Anga, Ami, Alimka, Anja, Ashlee, Aniela,Adelajda, Ali

Imiona dla samca chomika: Anatol, Arsen, Ananas, Albi, Artis,Aksel, Aplauz, Aster, Afro, Agrest, Ares, Amon, Aresik, Atłas, Andy,Arti, Ali, Alfred, Alan, Arnold

[Obrazek: blog_yl_3084294_3352971_tr_chomik23.gif]

B
Imiona dla samiczki chomika:
Baryłka, Bunia, Bella, Baja, Bambi, Berta, Bianka, Borówka, Buba,Buśka, Buffy, Blanka, Bombelka, Betty, Boba, Bela, Baśka, Bomba,Brenia, Biedronka (Biedrona), Bunny, Bajka, Bloom, Bubi, Bibi, Bijou

Imiona dla samca chomika:
Bary, Bambo, Bolek, Baksik, Bakuś, Bubuś,Buu, Bobek, Badi, Beni, Benio,Bos, Bubel, Burczek, Bunny, Bingo, Black, Blue, Brown, Burczuś, Boo,Bob, Boberek, Bodzio, Borys

C
Imiona dla samiczki chomika:
Czarna, Czaja, Czarusia, Cytrynka, Chrumcia, Chwila, Cola, Cynia,Corni, Cukierek, Chmurka, Ciapcia, Czakra, Cyrkonia, Chrupcia, Chomka,Chomusia, Czika

Imiona dla samca chomika:
Czarny, Czarlie, Cymbał, Cear,Cynamon, Czubek, Cekin, Chinsi, Czaruś, Ciapek, Czupurek, Cokół,Czu-Czo, Cętek, Ciapcio, Cheops, Chmurek, Cheddar, Czester, Cheese(czyt. Czis), Cytrus, Cynamon, Chrumcio, Cuduś, Czapek, Chrupek, Cheep(Czip), Chomek, Cyryl, Chum-Chum, Chomiszczurek

D
Imiona dla samiczki chomika:
Doris, Dudusia, Dragona, Dixi, Didi, Delirka, Dziuba, Daisy, Doty,Doda, Dolly, Dynia,Dafne,Dania,Dercia,Duśka Dusia, Dosia, Doda, Diana,Dżina, Dresiara

Imiona dla samca chomika:
Dyzio, Dozer, Dudi, Dymitr, Dex,Duduś, Dziubek, Domino, Dexter, Dabuś, Dulek, Donald, Dewon, Dołker,Dred, Dudek, Dolar, Dile, Deil, Dropek, Drops, Dżampi, Dżet, Dingo,Dreptak, Drapek, Duduś, Dodo, Dziobak

E
Imiona dla samiczki chomika:
Elza, Elma, Enya, Emma, Estera, Ebola, Emka, Efka, Emi, Echinacea, Erka, Emilia, Eli

Imiona dla samca chomika:
Eklerek, Emuś, Elfik, Eukaliptus, Edzio, Emax, Eni, Eddie

F
Imiona dla samiczki chomika:
Fufcia, Fryga, Fredzia, Frytka, Fifka, Fiona, Frania, Felka, Frela,Fantazja, Fredżi Fela, Fenia, Funia, Fusia, Franczi, Fikuś, Flora,Fauna, Fanta,

Imiona dla samca chomika:
Forest, Florek, Frodo, Filek, Felix,Farod, Fiodor, Fazzy, Fluś, Fafik, Fafi, Frosio, Ferdek, Fufel, Fiki,Fax, Felek, Fiszer, Filutek, Faraon, Franek

G
Imiona dla samiczki chomika:
Gala, Ganja, Gryzia, Glusia, Grypa, Gapa, Grucha, Gucia, Gryzetka, Gaja, Gruba, Gangsterka

Imiona dla samca chomika:
Gutek, Guzik, Groszek, Gluś, Gamoń, Gumiś, Grubas, Gryzek, Generał,Gustlik, Gambon, Grizzli, Guzik, Gangster, Gargamel, Gucio, Gumie,Gapcio, Głuptas, Golfy, Goguś

H
Imiona dla samiczki chomika:
Halka, Heidi, Hafka, Holka, Hapka, Hipka,

Imiona dla samca chomika:
Hamtaro, Hopek, Hantaro, Homek, Hamkuś, Hipcio

I
Imiona dla samiczki chomika:
Igiełka, Inia, Inka, Issa, Irma, Ixi, Iluzja, Iga, Ina, Itka, Iwa, Iskierka, Isis , Itka

Imiona dla samca chomika:
Idi, Iki, Irokez, Irys, Igloo, Iksel, Imbir, Izet, Izzy, Imer, Ix, Ingo

J
Imiona dla samiczki chomika:
Jaśmina, Jędza, Jadźka, Japka, Julka, Jani, Jerka, Jagoda, Julia

Imiona dla samca chomika: Jet, Joe, Junior, Jazi, Józek, Jack, Jakub

K
Imiona dla samiczki chomika:
Kokardka, , Kinia, Kunia, Kicia, Kusia, Kiki, Kaja, Kitty, Klamka,Kama, Kiara, Kira, Kora, Kredka, Koka, Kropka, Kuczi, Klucha, Kluska,Kruszynka, Kudła, Kika, Kaśka, Kinga, Kate, Klara, Księżniczka,Kundzia, Kornelia, Kordelia

Imiona dla samca chomika:
Kubuś, Karol, Kajtuś,Kacper, Korek, Kori, Kuki, Kropek, Koki, Kłapouszek, Kieł, Kokos,Kaktus, Kajzer, Kajek, Kopytko, Kacper, Kumpel, Klops, Keks, Kovu,Kulek, Krecik, Koksik, Kajtek

L
Imiona dla samiczki chomika:
Lisa, Lora, Lizze, Lalusia, Lola, Lizi, Lusia, Lili, Lucky, Lisa,Luelle, Lana, Lula, Lara, Loona, Lala, Luna, Luśka, Lola, Laura,Lubelka, Luis, Lisee

Imiona dla samca chomika:
Lorek, Lotek, Lucky, Lemming, Leo, Lolek, Laser, Lejek, Lux, Lasso, Latex, Lordi, Lucek, Luzak

Ł
Imiona dla samiczki chomika:
Łezka, Łatka, Łajka, Łuna, Łanka, Łupinka

Imiona dla samca chomika:
Łili, Łoli, Łatek, Łaciak, Łak, Łubinek, Łupuś, Łosiek

M
Imiona dla samiczki chomika:
Mysia, Myszka, Milunia, Mini, Misia, Milusia, Minia, Mika, Mysia Miłka,Mizia, Mona, Mila, Minako, Micia, Milka, Musia, Maja, Maga, Mysza,Mycha, Madi, Mimi, Mirabella, Meg, Mela, Miga, Mafia, Malina, Mitia,Miga, Miśka, Miziołka, Misiunia, Mara, Mimbla, Mozarella, Miżu, Mysza,Mała, Migotka, Mi, Monia

Imiona dla samca chomika:
Miki, Myszor, Master, Misio,Myszorek, Mars, Mailo, Mentos, Miluś, Miki, Moni, Mikuś, Mufcio, Miś,Milunio, Muchomorem, Miodzik, Majonez, Moryc, Matrix, Mordek, Monty,Merlin, Milton, Modi, Madagaskar, Miłek, Magik, Mokry, Morte, Mały,Morda, Mikołaj, Morsik, Michael, Max, Maurycy

N
Imiona dla samiczki chomika:
Nitka, Niunia, Niki, Nel, Niosia, Ninuś, Nancy, Nonka, Nastka, Nerka, Norka, Nikita, Nicola

Imiona dla samca chomika:
Norek, Neli, Nero, Net, Nosek, Nemo, Neo, Neon, Nutek, Nerw, Nicolas

O
Imiona dla samiczki chomika:
Olivka, Orka, Oda, Ola, Omka, Omega, Ostanka, Opka, Okarka, Oska, Oponka

Imiona dla samca chomika: Orbit, Ogryzek, Opis, Otto, Ozzy, Omar, Opos, Oset

P
Imiona dla samiczki chomika:
Prima, Pusia, Pentelka, Pami, Pati, Perelka.Pixi, Poli,Plumcia, Pimpka,Pusia, Paja, Puchata, Płomykówka, Psotka, Pestka, Ptysia,Pucia, Punia,Pandzia, Pucia, Pulpa, Paris, Pinia, Pysia, Pepsi, Perełka

Imiona dla samca chomika:
Pank, Pimpuś, Parszywek, Pupil, Piescioch, Puszek, Pixel, Pikuś, Pinki,Papilot, Puchatek, Pionek, Piknik, Pyszczek, Pysio, Pinip, Pucuś,Pepsi, Persil

R
Imiona dla samiczki chomika:
Rozetka, Roksa, Roborka, Rosa, Renia, Ritka, Rudzia, Ruda, Rutka, Róża, Rodzynka, Roksana, Rozalia

Imiona dla samca chomika:
Rudi, Redi, Roi, Roki, Ron, Rubiś, Red, Rafcio, Rafio, Rafiki, Ramzes, Romeo

S
Imiona dla samiczki chomika:
Sasetka, Sonia, Sawka, Saba, Sabi, Sissi, Sali, Sara, Szpulka, Stella, Śnieżynka, Śnieżka

Imiona dla samca chomika:
Stinki, Sniki, Szczurek, Skin, Skipi, Skiper, Spioszek, Spagetti,Skalar, Smok, Śliniak, Smarkuś, Supeł, Shrek, Śliwka, Stefcio, Szprot,Śmierdziuszek, Snoopy, Stiuart, Smerf, Spider, Sprite, Stan, Śpioch

T
Imiona dla samiczki chomika:
Teri, Tusia, Texa, Taja, Tupcia, Topcia, Tola, Tequilla, Tina, Tinka, Titinka, Tarka, Tosia

Imiona dla samca chomika:
Tuptuś, Tupcio, Timor, Tuptus, Tobi, Trix, Totek, Taiki, Tonio, Torek,Traf, Tiburek, Tutuś, Topik, Tofik, Thierry, Tadek

W
Imiona dla samiczki chomika:
Wróżka, Walentynka, Walcia, Wania, Wólka, Wojka, Właźka, Wenka, Wanilia, Wiki

Imiona dla samca chomika:
Węzeł, Wani, Wanil, Wipi, Wafel, Worek, Wolwo, Wacuś

V
Imiona dla samiczki chomika: Vena, Vega

Imiona dla samca chomika: Velvet, Voy

Z, Ż, Ź
Imiona dla samiczki chomika:
Zuzia, Zuza, Zosia, Zelda, Zapka, Zu, Żelka, Żabcia, Żarówka

Imiona dla samca chomika:
Znajduś, Zygo, Ziutek, Zyzio, Ząbek, Żwirek ,Żelek


RE: Imiona dla chomika - Ola - 01-08-2014

Zabawne te imiona dla chomika. Może kiedyś się przydadzą Uśmiech


RE: Imiona dla chomika - Frotka - 02-24-2014

Też mam chomika. Ma na imię Tuptuś.


RE: Imiona dla chomika - Roki - 02-25-2014

Też miałem chomiki. Ach jak to dawno było !

Niech ja sobie przypomnę te imiona.
Na pewno był Ciapek, to pierwszy mój chomik, ja chyba z 5 lat miałem wtedy.
I była jeszcze Myjka i Bożenka. Bożenka na pamiątkę ulubionej Pani z przedszkola .

To były czasy !


RE: Imiona dla chomika - Donata - 02-27-2014

Chomika nie miałam, ale miałam świnkę morską. Nazywał się Tymek i bardzo go lubiłam, choć głupi był strasznie i trochę śmierdział na starość Uśmiech


RE: Imiona dla chomika - Zuza - 03-04-2014

Ostatnio znajoma szukała właśnie imienia dla chomika i poleciłam jej to forum.
Jednak stanęło na imieniu "Agentka" bo chomik zachowuje się jak tajny agent, gdzieś się skarada i spada na pysk z dużej wysokości. śmieszne zwierzątko.


RE: Imiona dla chomika - Natalia22 - 09-02-2014

Miałam 3 chomiki w życiu, choć wszystkie już nie żyją chlip, cjhlip.....

miały na imie:Stefcio, Rawcio, a ostatnia samiczka to Bomba:-)

Chomiki to cudowne zwiwrzaki :-)